Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,
na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 informuję, że od dnia 09 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. nauczanie w Szkole Podstawowej Nr 2 im. A. Mickiewicza w Głownie odbywać się będzie z wykorzystaniem metod i technik nauczania na odległość (nauczanie zdalne).
Wszelkie informacje przekazywane będą za pośrednictwem platformy elektronicznej e-dziennik Vulcan.
Informuję, że Sekretariat szkoły jest czynny dla Interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-13.00.
W pozostałych godzinach pracy szkoły wszelkie sprawy prosimy zgłaszać drogą elektroniczną poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Beata Pilarska