Company Logo

Kontakt

95-015 Głowno, 

ul. gen. Wł. Andersa 37

tel. 42-7191025 lub 42-7190424

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.facebook.com/dwojkaglowno/

 

Uczestniczymy

1

1

1

1

1

1

1

1

 

1a

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Związek Międzygminny „BZURA”  w Łowiczu w ramach programu edukacji ekologicznej pn. „Segregacja się opłaca”.

 

W kategorii klas IV-VI uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczycielki techniki Aliny Walczak około 60 trójwymiarowych prac plastycznych, w których zaproponowali innowacyjne pomysły na „drugie życie odpadu” czyli jak w interesujący sposób i ciekawie wykorzystać przedmiot, który dla jednych stanowi rzecz bezwartościową – śmieć, a dla innych jest źródłem inspiracji.
Szkolna komisja konkursowa wybrała najciekawsze prace, które zostały zgłoszone na konkurs w Łowiczu.

W dniu 04 czerwca 2013 r. w Biurze Związku Międzygminnego „Bzura” w Łowiczu konkurs został rozstrzygnięty i wyłoniono laureatów, wśród których byli nasi uczniowie.
III miejsce uzyskał Miłosz Sadowski z klasy Va oraz wyróżnienie Konrad Kowalski z klasy Vb.

W piątek 14 czerwca uczniowie ci wraz z opiekunem Aliną Walczak wzięli udział w uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w sali konferencyjnej Towarzystwa „DOM LUDOWY” w Łowiczu.

Obaj chłopcy otrzymali wspaniałe nagrody. Była również nagroda dla szkoły.Nasza szkoła otrzymała komplet trzech pojemników o pojemności 50 l do segregacji odpadów w celu wyrabiania odpowiednich nawyków u uczniów.

Eko-odkrywcy

wojew

Karta Zgłoszeniowa

karta2

Zapisy dzieci 

do klas pierwszych na rok szkolny 2019/20 w naszej szkole.

Pobierz kartę [pdf]

Certyfikaty

1male

2male

3male

4male

5male