Company Logo

Kontakt

95-015 Głowno, 

ul. gen. Wł. Andersa 37

tel. 42-7191025 lub 42-7190424

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.facebook.com/dwojkaglowno/

 

Uczestniczymy

1

1

1

1

1

1

1

1

bezpieczne wakacje 180 150

 

    Klasy 4a i 4d rok 2019 rozpoczęły wizytą w łódzkim teatrze Pinokio na spektaklu pt. „Uroki Tuwima”. Był to cudowny koncert z muzyką na żywo. Interpretacja bardziej i mniej znanych wierszy Juliana Tuwima zrobiła na uczniach duże wrażenie.

Wizualizacja każdego utworu była zaskakująca. Oprócz gry aktorów pojawiła się animacja komputerowa. Doskonale przygotowany spektakl pozostanie długo w pamięci.

 

Przed wyjazdem uczniowie uczestniczyli w lekcji teatralnej, na której przedstawiono życie i twórczość Juliana Tuwima oraz omówiono savoir-vivre zachowania w teatrze. Za przygotowanie i prowadzenie lekcji odpowiedzialni byli sami uczniowie.

 

 

Eko-odkrywcy

wojew

Karta Zgłoszeniowa

karta2

Zapisy dzieci 

do klas pierwszych na rok szkolny 2019/20 w naszej szkole.

Pobierz kartę [pdf]

Certyfikaty

1male

2male

3male

4male

5male