W dniu 20 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę choinkową.

Konkurs zorganizowany przez nauczycielki p. Marlenę Stań, p. Magdalenę Majcher i p. Malwinę Pilarską cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 77 uczniów. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. W I kategorii dla klas I – IV jury wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce - Karina Kopania kl. III b

II miejsce – Maria Marczak kl. III c

III miejsce – Maja Warcholak kl. IV a

Wyróżnienia – Filip Lisiewski kl. II a, Julia Czerwiec kl. III a, Kacper Karpik kl. I a.

W II kategorii wiekowej dla kl. V – VIII przyznano nagrody:

I miejsce – Aleksandra Prośniak kl. VIII a

II miejsce – Lea Trauth kl. V c

III miejsce – Nikola Kowalska kl. VI c

Wyróżnienia – Patryk Grzelak kl. VI b, Julia Wójcik kl. VII b, Sandra Słomowska – kl. V b.

Do rąk zwycięzców trafiły: aparat fotograficzny INSTAX mini 9, smartwatch, voucher na świąteczną sesję zdjęciową, głośnik bezprzewodowy, klocki LEGO, mikrofon karaoke, piłki nożne, gry edukacyjne. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia w postaci czekolady. Nagrody zostały ufundowane przez sponsorów, wśród których znaleźli się: Salon Optyczny Italooptica, Marcel Karczewski Cukiernia „Marcel”, Anna Jaros-Kucińska Firma AJPrinters, Elżbieta Szczepaniak, Krzysztof Stań, Agnieszka Wesołowska, Rada Rodziców SP 2. Uczestnicy byli zachwyceni nagrodami. Można powiedzieć, że w tym roku Święty Mikołaj odwiedził ich wcześniej przynosząc zasłużone prezenty. Laureaci podjęli wyzwanie i włożyli ogromny trud w wykonanie ozdób choinkowych. Takie zachowanie trzeba nagradzać i chwalić, ponieważ nie każdy zdecydował się na wzięcie udziału w konkursie.

Dziękujemy sponsorom i dzieciom za zaangażowanie. Gratulujemy zwycięzcom!

Autorki: Magdalena Majcher, Marlena Stań

View the embedded image gallery online at: