Już od ponad 25 lat tuż przed świętami Bożego Narodzenia wystawiane są w naszej szkole Jasełka. 20.12.2020 r.

Klasa I A wraz z wychowawczynią p. M. Sicińską przygotowała przedstawienie Bożonarodzeniowe w formie spektaklu teatralnego, gdzie oprócz tradycyjnych postaci jasełkowych, wystąpiły myszy i kot, a obok dekoracji świątecznej na scenie pojawiła się typowa teatralna garderoba. Mali aktorzy doskonale wczuli się w swoje role. Przygotowali piękne stroje i rekwizyty, śpiewali świąteczne piosenki i kolędy, również przy akompaniamencie gitarowym

p. A. Mirowskiego. Całości dopełniła szopka przyozdobiona siankiem, nad którą wśród gwiazd unosiły się białe anioły. Dekoracje wykonali: p. J. Mazurkiewicz, p. Z. Figurska, p. M. Stań, p. B. Długosz oraz szkolny konserwator – p. Grzegorz Florczak. Szkolne Jasełka obejrzeli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.