INFORMACJA DLA RODZICA

Zgodnie z informacją przekazaną Państwu na spotkaniach z rodzicami informujemy, że z dniem 15 listopada 2018 uruchamiamy w szkole platformę e - dziennika firmy VULCAN. Aby mogli Państwo uzyskać dostęp do platformy, należy obowiązkowo podać wychowawcy aktualny e-mail rodzica. Następnie musicie Państwo samodzielnie dokonać aktywacji konta przez wejście na stronę: uonetplus.vulcan.net.pl/glowno
• W roku szkolnym 2018/19 podstawowym dziennikiem obowiązującym w szkole jest nadal dziennik papierowy.
• Nauczyciele i wychowawcy podczas tego semestru będą doskonalić swoje umiejętnościz e-dziennikiem. Prosimy o wyrozumiałość dla ewentualnych braków lub pomyłek.
• Na korespondencję z rodzicami na platformie e-dziennika wychowawcy i nauczyciele będą odpowiadać w miarę swoich możliwości.
• Informujemy, że e-dziennik nie zastępuje obowiązku bezpośredniego kontaktu rodzica ze szkołą.