Company Logo

Kontakt

95-015 Głowno, 

ul. gen. Wł. Andersa 37

tel. 42-7191025 lub 42-7190424

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.facebook.com/dwojkaglowno/

 

Uczestniczymy

1

1

1

1

1

1

1

1

bezpieczne wakacje 180 150

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Nazwisko i imię

Przedmiot nauczany, pełniona funkcja

 1.

Balcerski Jan

religia, wychowawca klasy V c

 2.

Będor Izabela

wychowanie fizyczne, przyroda, biologia, wychowawca klasy VIII c

 3.

Burdka Ewelina

technika, historia

 4.

Chlebna Aneta

rewalidacja

 5.

Długosz Bogusława

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy, wychowawca klasy III c

 6.

Dębska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie wychowawca klasy I b

 7.

Dutkiewicz-Much a Wioletta

WOS

 8.

Figurska Zofia

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy, wychowawca klasy III c

 9.

Filipczak Alina

język rosyjski, język polski, wychowawca klasy VI c

 10.

Flisiak Katarzyna

fizyka

 11.

Gibała Przemysław

wychowanie fizyczne,

 12.

Jakubowska Agnieszka

historia

 13.

Kłosińska Małgorzata

matematyka , informatyka, wychowawca klasy V a

 14.

Kostrzewa Małgorzata

historia

 15.

Kotyniak Joanna

język angielski

 16.

Kowalska Ewa

muzyka, nauczyciel świetlicy

 17.

Krzemieniewska-Szulc Katarzyna

język hiszpański

 18.

Kubiak Agata

geografia, nauczyciel świetlicy,

 19.

Kwiatkowska Iwona

nauczyciel bibliotekarz

 20.

Lisiewska Agata

wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI a

 21.

Majcher Magdalena

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja,
wychowawca klasy III b

 22.

Malinowska Małgorzata

język polski

 23.

Mazurkiewicz Joanna

religia, etyka, wychowawca klasy IV a

 24.

Michowska-Kmieciak Izabela

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II b

 25.

Mirowski Arkadiusz

nauczyciel świetlicy, muzyka

 26.

Opalska Olga

przyroda, biologia, rewalidacja, wychowawca klasy V b

 27.

Pakowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy, wychowawca klasy II a

 28.

Pawłowska Małgorzata

matematyka, wychowawca klasy VII b

 29.

Pełka Iwona

język polski, wychowawca klasy V d

 30.

Pilarska Malwina

plastyka, nauczyciel świetlicy

 31.

Sicińska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I a

 32.

Staniszewska Wanda

język angielski, wychowawca klasy VIII a

 33.

Stanisławczyk Paulina

matematyka, wychowawca klasy VIII b

 34.

Stań Marlena

nauczyciel wspomagający, nauczyciel świetlicy

 35.

Stecko Katarzyna

informatyka

 36.

Szulc Rafał

nauczyciel świetlicy,

 37.

Śliwkiewicz Aleksandra

język polski

 38.

Śnieguła Ewa

język niemiecki, nauczyciel świetlicy,

 39.

Trebik Małgorzata

pedagog

 40.

Wojcieszek Marzena

historia

 41.

Włodarczyk Roman

wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI b

 42.

Wrońszczyk-Cygan Arietta

język angielski, wychowawca klasy VII a

 43.

Wypych Angelika

logopedia

 

 

 

 

 

 

 

Eko-odkrywcy

wojew

Karta Zgłoszeniowa

karta2

Zapisy dzieci 

do klas pierwszych na rok szkolny 2019/20 w naszej szkole.

Pobierz kartę [pdf]

Certyfikaty

1male

2male

3male

4male

5male