Company Logo

Kontakt

95-015 Głowno, 

ul. gen. Wł. Andersa 37

tel. 42-7191025 lub 42-7190424

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 www.facebook.com/dwojkaglowno/

 

Uczestniczymy

1

1

1

1

1

1

1

1

bezpieczne wakacje 180 150

 

 
 

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/19

  

L.p.

Nazwisko i imię

Przedmiot nauczany, pełniona funkcja

1.     

Balcerski Jan

religia, wychowawca klasy IV c

2.     

Będor Izabela

wychowanie fizyczne, przyroda, biologia, wychowawca klasy V II c

3.     

Białas Aleksandra

język polski

4.     

Binias Renata

matematyka,
 wychowawca klasy VII b

5.     

Burdka Ewelina

technika

7.     

Cybulska Jolanta

fizyka

8.     

Długosz Bogusława

edukacja wczesnoszkolna, 
wychowawca klasy II c

9.     

Dratkiewicz Urszula

historia, wychowawca klasy VIII a

10. 

Dutkiewicz-Much a Wioletta

WOS, historia

11. 

Filipczak Alina

język rosyjski

12. 

Kłosińska Małgorzata

matematyka ,
 wychowawca klasy IV a

13. 

Kowalska Ewa

muzyka

14. 

Kowalska Marlena

język niemiecki, język angielski

15. 

Krzemieniewska Katarzyna

język hiszpański

16. 

Kubiak Agata

przyroda , geografia, 
wychowawca klasy VIII c

17. 

Kwiatkowska Iwona

nauczyciel bibliotekarz

18. 

Lisiewska Agata

wychowanie fizyczne,
wychowawca klasy V a

19. 

Machnikowska Sylwia

język angielski, 
wychowawca klasy V c

20. 

Majcher Magdalena

edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, 
wychowawca klasy II b

21. 

Matyjasik Edyta

chemia

22. 

Mazurkiewicz Joanna

religia

23. 

Mirowski Arkadiusz

nauczyciel świetlicy

24. 

Opalska Olga

przyroda, biologia, rewalidacja, 
wychowawca klasy IV b

25. 

Pakowska Bożena

edukacja wczesnoszkolna,
 wychowawca klasy I a

26. 

Pawłowska Małgorzata

matematyka, 
wychowawca klasy VI b

27. 

Pełka Iwona

język polski,
 wychowawca klasy IV d

28. 

Pilarska Beata

informatyka, dyrektor

29. 

Pilarska Malwina

plastyka, nauczyciel świetlicy

30. 

Piela Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna, etyka, 
wychowawca klasy II a

31. 

Podczaska - Wypych Anna

pedagog, rewalidacja

32. 

Sicińska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna,
 wychowawca klasy III a

33. 

Stań Marlena

nauczyciel wspomagający

34. 

Śliwkiewicz Aleksandra

język polski,
 wychowawca klasy VIII b

35. 

Staniszewska Wanda

język angielski, 
wychowawca klasy VII a

36. 

Stecko Katarzyna

informatyka, zaj. komputerowe

37. 

Szeląg Jolanta

język polski, 
wychowawca klasy VI a

38. 

Szulc Rafał

nauczyciel świetlicy, 
wychowanie fizyczne

39. 

Walczak Alina

technika, wicedyrektor

40. 

Włodarczyk Roman

wychowanie fizyczne,
 wychowawca klasy V b

41. 

Wypych Angelika

logopedia

 

 
 
 

 

 

 


 

Eko-odkrywcy

wojew

Karta Zgłoszeniowa

karta2

Zapisy dzieci 

do klas pierwszych na rok szkolny 2019/20 w naszej szkole.

Pobierz kartę [pdf]

Certyfikaty

1male

2male

3male

4male

5male