Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Finał akcji „Pełna miska dla schroniska”

W naszej szkole zakończyła się zbiórka darów dla podopiecznych Przytuliska dla Zwierząt w Głownie.

We wtorek 29 marca 2022 r. klasa I b wraz z wychowawczynią p. Magdaleną Majcher i p. Marleną Stań, odwiedziła schronisko. Uczniowie przekazali różnego rodzaju karmę dla dorosłych zwierząt i szczeniąt oraz koce. Dzięki zebranym podczas akcji charytatywnych środkom finansowym nasza szkoła mogła zaopatrzyć 15 psów z Przytuliska w obroże, które zabezpieczą je przed wywołującymi groźne choroby kleszczami. Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się, jak funkcjonuje schronisko, dlaczego zwierzęta przebywają na kwarantannie, kto może zostać wolontariuszem i jak adoptować zwierzaka. Były z wizytą w kociarni oraz zobaczyły, jak wyglądają boksy i wybiegi dla psów.

Do schroniska przyjechało też 11 worków z nakrętkami, które dzięki zaangażowaniu naszej „Dwójkowej” społeczności udało się zebrać w ramach akcji „Wkręć się w pomaganie”. Pamiętajmy, że „Razem możemy więcej!”

 

Zachęcamy do odwiedzania Przytuliska. Tutaj na miłość i własny dom czeka wiele porzuconych, skrzywdzonych i niekochanych podopiecznych schroniska.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy gotowi są nieść pomoc potrzebującym zwierzętom i włączają się w akcje. Wasze wsparcie jest nieocenione!

 

Koordynatorka akcji: Magdalena Majcher