Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Tymbark - z podwórka na stadion

W tegorocznej edycji turnieju "Tymbark - z podwórka na stadion" naszą szkołę reprezentowało 6 drużyn w różnych kategoriach wiekowych.

Dwie z nich zakończyły swój udział w rozgrywkach na poziomie gminnym. Chłopcy z drużyn U-10 oraz U-12 mimo bardzo ambitnej gry nie awansowali do dalszego etapu Turnieju, choć niewiele brakowało, zwłaszcza w drużynie U-10, która o awans walczyła do ostatnich sekund.

Reprezentacje tworzyli:

U-10 chłopcy - Paweł Szymajda, Natan Krakowiak, Michał Pleśnierowicz, Szymon Świąder, Antek Miazek, Oskar Piórkowski

U-12 chłopcy - Filip Karwacki, Oskar Borkowski, Kacper Karpik, Wojciech Osówniak, Maksymilian Kosiorek, Fabian Wiśniewski, Mikołaj Jarota, Antoni Kucharczyk, Jakub Jóźwiak

Wczoraj kolejne nasze 4 zespoły udały się do Aleksandrowa Łódzkiego, by tam rozegrać finały powiatowe. "Dwójkę" reprezentowały trzy drużyny dziewcząt i jedna chłopców. Przed tymi ostatnimi stało najtrudniejsze zadanie, ponieważ zostali zdziesiątkowani przez choroby. Mimo to dzielnie walczyli w każdym meczu, wspierani przez koleżanki. Ostatecznie zawody kończą na 5. miejscu.

SP2 U-8 chłopcy: Igor Jóźwiak, Antoni Dutkiewicz, Maksymilian Wiśniewski, Aleksander Frącczak, Michał Rudnicki.

Dla najmłodszych zawodniczek z kategorii U-8 i U-10 był to pierwszy tego typu Turniej, przez co na boisku widać było delikatny stres. Z każdą minutą było jednak coraz lepiej, dziewczynki zostawiły dużo serca na boisku i ostatecznie obydwie drużyny kończą na 3. miejscu.

SP2 U-8 dziewczynki: Małgosia Reczulska, Ania Reczulska, Emilka Świąder, Oliwia Piela, Marysia Mróz, Oliwia Materka, Patrycja Walczak.

SP2 U-10 dziewczynki: Hania Warcholak, Ola Wesołowska, Zosia Kowalska, Wiktoria Kujawa, Martyna Rudnicka, Ola Fram, Maja Kochanowska.

Najlepiej tego dnia zaprezentowały się dziewczęta z drużyny U-12, które ambitnie przygotowywały się do Turnieju od kilku tygodni. W całych rozgrywkach uległy tylko bardzo mocnej drużynie ze Zgierza i finalnie zajmują 2. miejsce.

SP2 U-12 dziewczęta: Jagoda Karwacka, Pola Kosiorek, Zosia Fijałkowska, Hania Radomska, Nikola Lewandowska, Hania Gwóźdź, Amelia Rudnicka, Iga Dańczak, Asia Opasińska.

Dziękujemy za tak liczne i godne reprezentowanie szkoły i piękną postawę fair-play przez całe zawody!

Opiekunami zespołów byli Pan Przemysław Gibała oraz Pani Agata Lisiewska.

Autor: P. Gibała